pendrive
Pendrive JumpDrive V400 64GB USB3.0 100MB/s
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pojemność pamięci flash: 64
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
30.22 zł / szt
37.17 zł gross
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 90 x 125 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lexar |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 8 x 46,65 x 18,4 mm |
| Waga | 3.6 |
| Prędkość odczytu | 100 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |