pendrive
Pendrive JumpDrive V400 64GB USB3.0 100MB/s
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pojemność pamięci flash: 64
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
30,22 zł / szt
37,17 zł brutto
| Waga | 13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 90 x 125 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lexar |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 8 x 46,65 x 18,4 mm |
| Waga | 3.6 |
| Prędkość odczytu | 100 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |