Kamera wideobar UVC34
- Użytkowanie: Średnia sala
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
380 x 55 x 55 mm
- Full specification
Yealink UVC34 to uniwersalne, inteligentne urządzenie konferencyjne USB do małych pomieszczeń oraz do pracy w domu. Wyposażony w kamerę Ultra HD 4K i superszerokokątny obiektyw 120° oraz obsługujący 5-krotny zoom cyfrowy, UVC34 zapewnia wyjątkową jakość wideo. Wraz z elektryczną pokrywą obiektywu, technologie sztucznej inteligencji, w tym wykrywanie twarzy, ochrona przed hałasem itp., pozwalają użytkownikom na inteligentniejszą i bezpieczniejszą wideokonferencję. Dzięki zestawom mikrofonów 8+1 i głośnikowi o wysokiej rozdzielczości, UVC34 zapewnia doskonałą jakość połączeń nawet w trybie pełnego dupleksu. Co więcej, UVC34 obsługuje zdalne zarządzanie na platformie Yealink Device Management Platform za pośrednictwem wbudowanego Wi-Fi.
| Weight | 1715 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 x 455 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | Yealink |
|---|---|
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 380 x 55 x 55 mm |
| Waga | 1.28 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | powiększenie cyfrowe |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |