pendrive
Pendrive 64GB HP USB 2.0 HPFD222W-64
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pojemność pamięci flash: 64
- Wymiary:
17.9 x 12 x H 4.56 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
24.19 zł / szt
29.75 zł gross
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 x 78 x 128 cm |
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 17.9 x 12 x H 4.56 mm |
| Waga | 2.8 |
| Prędkość zapisu | 4 |
| Prędkość odczytu | 14 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |