golarki do odzieży
Golarka do ubrań Mijia Lint Remover 2
- Wymiary:
60 x 80 x 148 mm
- Waga: 190
- Akcesoria w zestawie:
- Urządzenie
- Kabel ładujący typu C
- Szczoteczka do czyszczenia
- Instrukcja obsługi
- Zasilacz
- Full specification
Status: Out of stock
57.61 zł / szt
70.86 zł gross
Golarka do ubrań Mijia Lint Remover 2
6-listkowe ostrze ze stali
Elastyczne i ostre, łatwe cięcie kłaczków.
Dwuwymiarowe otwory w siatce
Bez trudu wychwytuje kłaczki różnej wielkości.
Mocny silnik 6000 obr./min
Szybko zasysa przycięte kłaczki.
Wytrzymała osłona z siatki
Solidna i trwała, chroni ubrania przed uszkodzeniem przez ostrze.
Przezroczysty pojemnik na kłaczki
Sprawdź poziom kłaczków jednym rzutem oka.
Akumulator o dużej pojemności
180 minut ciągłej pracy.
Podwójne zabezpieczenia
Automatyczne zatrzymanie w przypadku poluzowania osłony ostrza i zapobiega przypadkowemu uruchomieniu podczas ładowania.
Cyklonowy kanał powietrzny w kształcie ósemki
Zapobiega cofaniu się i przelewaniu zebranych kłaczków.
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 80 x 148 mm |
| Waga | 190 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 190 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 80 x 148 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |