lampy owadobójcze
LAMPA OWADOBÓJCZA TERMINATOR II
- Pobór mocy: 2
- Wymiary:
- Wysokość: 200 mm
- Średnica: 80 mm - Waga: 239
- Full specification
Status: Out of stock
7.93 zł / szt
9.75 zł gross
LAMPA OWADOBÓJCZA TERMINATOR II
Lampa owadobójcza Esperanza TERMINATOR bardzo skutecznie przyciąga owady, takie jak muchy, ćmy, komary i inne insekty latające, by następnie je sprawnie wyeliminować. W urządzeniu nie są stosowane żadne środki chemiczne ani aerozole. Nie wydziela żadnych zapachów. Produkt nie jest szkodliwy dla ludzi ani zwierząt domowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla domu, ogrodu czy biura.
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Pobór mocy | 2 |
| Wymiary | - Wysokość: 200 mm |
| Waga | 239 |
| Napięcie wyjściowe | 600 |
| Długość przewodu zasilającego | 0.9 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 90 x 210 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |