pomoce szkolne
Pamiętnik Koci Domek Gabi
- Nr katalogowy:
304-106271
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
58.00 zł / szt
71.34 zł gross
Pamiętnik Koci Domek Gabi
Pamiętnik w stylu Kociego Domku Gabi jest idealny do przechowywania sekretów! W opakowaniu znajdują się fluorescencyjne pisaki, które dodadzą blasku Twoim rysunkom, perfumowane, które sprawią, że będą pięknie pachnieć i magiczne, które zmienią kolor zgodnie z życzeniem. Zestaw zawiera również kłódeczkę z kluczykiem.
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-106271 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Art. szkolne i papiernicze |
| Rodzaj | Pamiętniki |
| Marka | Koci Domek Gabi |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29 x 5,7 x 26 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 592 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 285 x 255 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |