pomoce szkolne
Pamiętnik Koci Domek Gabi
- Nr katalogowy:
304-106271
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
58,00 zł / szt
71,34 zł brutto
Pamiętnik Koci Domek Gabi
Pamiętnik w stylu Kociego Domku Gabi jest idealny do przechowywania sekretów! W opakowaniu znajdują się fluorescencyjne pisaki, które dodadzą blasku Twoim rysunkom, perfumowane, które sprawią, że będą pięknie pachnieć i magiczne, które zmienią kolor zgodnie z życzeniem. Zestaw zawiera również kłódeczkę z kluczykiem.
| Waga | 592 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 285 x 255 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-106271 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Art. szkolne i papiernicze |
| Rodzaj | Pamiętniki |
| Marka | Koci Domek Gabi |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29 x 5,7 x 26 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |