koncentratory USB
HUB USB Typ C 4 porty, czarny
- Standard: USB 2.0
- Liczba portów: 4
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Full specification
Status: Out of stock
13.87 zł / szt
17.06 zł gross
Hub USB Typ C 4-Porty, czarny
- TWOJA BRAMA DO ŚWIATA USB
- Nadaje się do urządzeń USB typu C OTG i komputera PC
- 4-portowy koncentrator USB 2.0 ze zintegrowanym kablem typu C
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Standard | USB 2.0 |
| Liczba portów | 4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska, 1 x USB Type C Męska |
| Rodzaj | Pasywny |
| Wymiary | 101 x 30 x 10 mm |
| Waga | 30 |
| Pozostałe parametry | Długość przewodu: 30 cm |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 80 x 17 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |