ekrany
Ekran na statywie do projektora 155x155cm
- Rodzaj ekranu: Rozwijany ręcznie
- Projekcja: Przednia
- Wymiary ekranu:
155 x 155 cm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
306.81 zł / szt
377.38 zł gross
Hama ekran na statywie do projektora
- Ekran statywowy z szybkozłączem można zdjąć ze statywu i zawiesić oddzielnie
- Za pomocą mechanizmu sprężynowego można łatwo rozwinąć i ustawić ekran na żądanej wysokości bez jego pomięcia.
- Płynnie regulowana rura teleskopowa
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Rodzaj ekranu | Rozwijany ręcznie |
| Projekcja | Przednia |
| Wymiary ekranu | 155 x 155 cm |
| Przekątna | 219 |
| Wymiary |
|
| Waga | 7.5 |
| Pasuje do | Przystosowany dla: statyw |
| Proporcje obrazu | 1:1 |
| Montaż | Stojący |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 8500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 x 1730 x 115 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |