chodziki/jeździki
Jeździk, pchacz 3w1 - Jednorożec
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
150227018N
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
159.90 zł / szt
196.68 zł gross
INFANTINO 227018N JEŹDZIK PCHACZ 3 W 1 JEDNOROŻEC
- Tym jeździkiem można się bawić na wiele różnych sposobów. Można go używać jako centrum zabawy (6M+), pchacz (12M+) lub jeździk (16M+).
- Siedzące dzieci uczą się kolorów, kształtów i liczb na podstawie podświetlanych przycisków i dźwięków.
- Gdy dziecko stawia pierwsze kroki, może trzymać się uchwytu z tyłu siedziska.
- Siedzisko podnosi się do chodzenia, a opuszcza się do jeżdżenia, zawiera również schowek na piłki.
- Jeździk jednorożec to ponad 20 efektów dźwiękowych i świetlnych.
- Grzywa jednorożca jest kolorowa i posiada różne faktury.
- Prędkość kół można regulować dla początkujących i zaawansowanych spacerowiczów.
- Jeździk zawiera 5 kolorowych piłek, które można umieścić w koszyku na przodzie lub w schowku pod siedziskiem.
- Jednorożec zbiera rozrzucone piłeczki, a następnie wyrzuca je na podłogę lub do koszyka.
- Róg jednorożca został wykonany z miękkiego materiału i zaświeci się po dotknięciu!
- 2 prędkości kół (regulowane na tylnych kołach).
Zalety:
- Rozwija umiejętności, wyobraźnię
- Ćwiczy koordynację ruchową dziecka
- Wesołe kolory przyciągną uwagę każdego maluszka
| Weight | 4008 kg |
|---|---|
| Dimensions | 223 x 440 x 550 cm |
Technical Specifications
| Brand | B-kids |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 150227018N |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Jeździk |
| Wymagania wiekowe (maks.) | 36 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 60,5 x 40,5 x 20 cm |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |