adaptery/przejściówki
Adapter USB 3.1 C męski do A żeński
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Zastosowanie: Komputerowy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
14.74 zł / szt
18.13 zł gross
i-tec USB-C Adapter
Adapter umożliwia podłączenie urządzeń USB takich jak HUBy, stacje dokujące, adaptery video, zewnętrze obudowy na dyski itp. marki i-tec lub innych producentów do urządzeń wyposażonych w nowe złącze Type-C np. notebooków, tabletów, PC lub smartphonów. Adapter posiada 1x port USB 3.0 do podłączenia urządzeń USB 3.1/3.0/2.0 oraz szybkiego transferu danych (5 Gbps).Adapter jest kompatybilny z Apple MacBook 2015, Chromebook Pixel 2015, oraz innymi urządzeniami wyposażonymi w złącze Type-C. Nowe złącze USB Type-C posiada wiele zalet. Jest mniejsze i symetryczne, pozwala na wpięcie dowolną stroną.
Adapter doskonale sprawdza się podczas podróży z racji niewielkich wymiarów i wagi.
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 50 x 40 cm |
Technical Specifications
| Brand | i-tec |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | USB 3.0 19pin Żeńska |
| Wymiary | 33 x 20 x 11 mm |
| Waga | 6.5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |