torby/etui/plecaki
Plecak Soft Daypack Beżowy
- Wymiary:
42 x 32 x 14 cm
- Waga: 1520
- Pozostałe parametry:
- Pojemność: 15L
- Kieszeń na laptopa: 16 cali
- Full specification
Status: Out of stock
283.92 zł / szt
349.22 zł gross
- Magnetyczne pullery zamków magnetycznych
- Główna komora chroniona klapą z magnetycznym zapięciem (Fidlock)
- Wykonany z wysokiej jakości materiałów z recyklingu (RPET) z wodoszczelnym wykończeniem
- Panel organizacyjny
- Klips na klucze
- Rączka do przenoszenia
- Wyściełane szelki oraz plecy
- Boczna kieszeń przeznaczona na butelkę wody
- Wyściełana miękka kieszeń na laptop 16 cali
- Mała kieszonka na klapie
- Boczna kieszonka
- Ukryta na plecach kieszonka RFID
- Pętla typu Daisy chain na szelce
- Odblaskowe elementy
- Pas typu luggage strap
- Wykonany w technologii Aware
- Kieszeń na laptopa: 16 cali
- Materiał: RPET
Technical Specifications
| Brand | XD DESIGN |
|---|---|
| Wymiary | 42 x 32 x 14 cm |
| Waga | 1520 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Plecak |
| Ilość komór | 2 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | Beżowy |
| Weight | 1470 kg |
|---|---|
| Dimensions | 115 x 415 x 440 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |