młynki
Młynek do kawy TSM6A011W biały
- Moc: 180
- Podstawa antypoślizgowa: Nie
- Turbo / Praca pulsacyjna: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
60.34 zł / szt
74.22 zł gross
Młynek do kawy biały TSM6A011W
- Możliwość włączenia urządzenia tylko po zamknięciu pokrywy
- Nóż dwuskrzydłowy i pojemnik do mielenia ze stali szlachetnej
- Przycisk zabezpieczający przed przypadkowym włączeniem
Technical Specifications
| Brand | Bosch |
|---|---|
| Moc | 180 |
| Podstawa antypoślizgowa | Nie |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Nie |
| Wymiary | 170 x 90 x 90 mm |
| Waga | 0.7 |
| Pojemność | 75 |
| Typ | Do kawy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 90 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |