Mikroskop USB 500X MT4096
- Jakość zdjęć: 30
- Pozostałe parametry:
- Sensor CMOS
- Rozdzielczość optyczna 300Kpix
- Zapis video: do 25k/s przy 640x480ppi
- Podświetlenie: 8 białych diod LED
- Regulacja światła potencjometrem
- Zgodność z Windows VISTA/7/8 32 & 64 bit - Zoom cyfrowy: 500
- Full specification
Uniwersalny mikroskop cyfrowy USB
To nieocenione narzędzie, które znajdzie zastosowanie na różnego rodzaju prezentacjach, pracach warsztatowych, szkoleniach, lekcjach, wykładach itp.
Interfejs USB umożliwia podłączenie mikroskopu do komputera, w efekcie podgląd powiększonego przedmiotu pojawi się na monitorze.
8 jasnych diod LED
Dla lepszego efektu podglądu, mikroskop został wyposażony w 8 jasnych diod LED z regulacją jasności na kablu.
Przybliżenie jest zmienne i wynosi od x50 do x500. Do zmiany zbliżenia służy pokrętło na mikroskopie. Mikroskop wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 6324x4742ppi (po interpolacji). Wysoka jakość sensora sprawa że obraz jest ostry i kontrastowy.
Dołączone do zestawu, profesjonalne oprogramowanie na komputer pozwala na robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów.
Mikroskop, dzięki niewielkim rozmiarom można włożyć do torby i zabrać w podróż razem z laptopem.
MICROSCOPE USB 500X MT4096 znajdzie zastosowanie przy:
- wszystkich, wymagających precyzji pracach, np. w pracowniach jubilerskich czy zegarmistrzowskich,
- analizie dokładności pisma odręcznego,
- wykrywaniu różnego rodzaju fałszerstw (banknotów i dokumentów),
- wycenianiu dzieł sztuki i antyków w domach aukcyjnych, oraz przy pracach konserwacyjnych,
- wszystkich dziedzinach kolekcjonerstwa (np. numizmatyka, filatelistyka),
- prezentacjach na żywo,
- wykładach i lekcjach w szkole,
- pracach warsztatowych,
- i wielu innych
Technical Specifications
| Brand | Media-Tech |
|---|---|
| Jakość zdjęć | 30 |
| Pozostałe parametry | - Sensor CMOS |
| Zoom cyfrowy | 500 |
| Akcesoria w zestawie | - Mikroskop USB PC |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 260 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 125 x 190 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |