sortery
Kostka Little
- Nr katalogowy:
7600140306
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
99.96 zł / szt
122.95 zł gross
Little Smoby Kostka
- Wielofunkcyjna, sensoryczna kostka od Little Smoby wspiera rozwój wielu umiejętności maluszka: rozwija zręczność, pobudza wyobraźnię oraz uczy kolorów a do tego wykonana w stonowanej kolorystce.
- Pobudza logiczne myślenie i rozwija zdolności motoryczne - Kostka zaopatrzona jest w 5 interaktywnych ścianek z 13 różnymi aktywnościami.
- Trwała i solidnie wykonana zabawka zapewni długie użytkowanie - Zabawka pobudzi wyobraźnię maluszka oraz poprawi jego zręczność dzięki sorterowi klocków i labiryntowi dla koralików.
- Bezpieczeństwo i wiele opcji zabawy - swobodną zabawę zapewniają zaokrąglone krawędzie, a liczne atrakcje, jak koła zębate, koala do obracania, elementy ruchome, zapewnią długie godziny edukacyjnej zabawy.
- Wyprodukowana we Francji: marka Smoby od 1924 roku dostarcza trwałe zabawki poprzez stałą kontrolę jakości.
Smoby to ceniona przez rodziców marka zabawek z Francji, która od 1924 roku za priorytet stawia wspieranie zdrowego rozwój dzieci. Renoma marki Smoby została zbudowana na przestrzeganiu surowych standardów produkcji dla bezpieczeństwa zabawek. Wieloletnie doświadczenie i stosowanie wysokogatunkowych materiałów oraz wysoka świadomość ekologiczna potwierdza jej eksperckość. Na różnorodność asortymentu Smoby składają się trwałe i bezpieczne domk dla dzieci, zabawki ogrodowe, jeździki, kąciki zabaw czy zabawki edukacyjne dla niemowląt Little Smoby.
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600140306 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 28,9 x 27,4 x 39,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22,8 x 22,8 x 26,1 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 860 kg |
|---|---|
| Dimensions | 230 x 230 x 260 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |