podstawki/podstawki chłodzące
GXT 278 Notebook Cooling Stand
- Hub USB: Nie
- Regulacja obrotów: Tak
- Liczba wentylatorów: 4
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
97.55 zł / szt
119.99 zł gross
Podstawka chłodząca do laptopów do gier z oświetlanymi wiatrakami z czterostopniową regulacją prędkości i solidną obudową
- Do wszystkich laptopów do 17.3 cali
- Chłodzi laptopa, zwiększając jego wydajność
- Regulowana wysokość na trzy pozycje, gwarantująca optymalny komfort
- 4 oświetlone na czerwono wiatraki w celu zapewnienia idealnego przepływu powietrza
- Prędkość wiatraka jest regulowana i może nawet być wyłączona
- Zintegrowane miejsce na kabel w celu łatwego transportu
| Weight | 1260 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 430 x 305 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Hub USB | Nie |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 305x429x43 mm |
| Akcesoria w zestawie | - Podstawka chłodząca do laptopa |
| Chłodzenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |