zabawa w dom
Toster z grzankami
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
180491
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
22.00 zł / szt
27.06 zł gross
Toster z grzankami
- Po naciśnięciu na boczny przycisk, tosty zostają opuszczone w toster, po kilku sekundach wyskakują
- Pokrętło z terkotką
| Weight | 287 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 200 x 200 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 180491 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Drobne AGD |
| Wymiary | Wysokość tostera: 11.5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19.5 x 16 x 8.7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Kremowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |