konstrukcyjne
Klocki Rondi w wiaderku 550 elementów
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Mogą wystąpić małe elementy. Ryzyko zadławienia. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych.
- Liczba elementów: 550
- Nr katalogowy:
35820
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 16 in stock
32.16 zł / szt
39.56 zł gross
Klocki Rondi w wiaderku. Rondi o średnicy 25 mm, 550 elementów.
| Weight | 665 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 160 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Mogą wystąpić małe elementy. Ryzyko zadławienia. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. |
| Liczba elementów | 550 |
| Nr katalogowy | 35820 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 15 x 15 x 14 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Rondi |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |