konstrukcyjne
Klocki małych geniuszy - Cegiełki
- Liczba elementów: 150
- Nr katalogowy:
118437
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
13.50 zł / szt
16.61 zł gross
Edukacyjne klocki cegiełki
Fantastyczne, unikatowe klocki rozwijające wyobraźnię oraz postrzeganie przestrzenne dziecka.
Aż 150 elementów w 10 kolorach pozwala stworzyć fantastyczne figury takie jak lew, krokodyl, statek czy czołg.
Zabawka rozwija dziecięcą kreatywność, a intensywne kolory klocków zachęcają do tworzenia coraz to trudniejszych konstrukcji.
| Weight | 161 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 93 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Liczba elementów | 150 |
| Nr katalogowy | 118437 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9 x 4.5 x 23 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Klocki Małych Geniuszy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |