uchwyty
Uchwyt ścienny LCD/LED 42-80cali slim czarny
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Przekątna ekranu (min.): 42
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
85.23 zł / szt
104.83 zł gross
Uchwyt ścienny LCD/LED 42-80cali slim
- Umożliwia bezpieczny montaż na ścianie wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Uchwyt typu Slim – tylko 16 mm pomiędzy wyświetlaczem a ścianą
- System blokady zapadkowej ułatwiający montaż oraz demontaż
- Wyposażony w poziomicę ułatwiającą montaż
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
| Weight | 2600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 225 x 700 cm |
Technical Specifications
| Brand | Techly |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 42 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 80 |
| Obciążenie (maks.) | 60 |
| Wysięg (maks.) | 16 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | 833 x 600 x 22 mm |
| Waga | 2.78 |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt ścienny Slim |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |