bobasy
Lalka Natalia bobas do kąpieli 33 cm
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Nr katalogowy:
122521
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
69.95 zł / szt
86.04 zł gross
Lalka Natalia bobas do kąpieli 33 cm
Funkcje:
- Pije i siusia
- Zamyka oczka
| Weight | 700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 280 x 355 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Nr katalogowy | 122521 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria | Pozostałe |
| Marka | Natalia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28 x 35 x 10 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |