konstrukcyjne
Klocki Małych Geniuszy 685 elementów
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Liczba elementów: 685
- Nr katalogowy:
112602
- Full specification
Status: Out of stock
56.00 zł / szt
68.88 zł gross
Odkryj nieograniczone możliwości zabawy i nauki z naszym zestawem Klocków Kreatywnych!
Te wyjątkowe klocki to nie tylko zabawka, ale prawdziwe narzędzie do rozwijania wyobraźni, kreatywności i zdolności manualnych Twojego dziecka.
Przygotuj się na godziny fascynującej zabawy, pełnej kolorów i nieskończonych możliwości budowania!
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Liczba elementów | 685 |
| Nr katalogowy | 112602 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Duży |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27.5 x 20 x 12 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Klocki Małych Geniuszy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 1071 kg |
|---|---|
| Dimensions | 125 x 206 x 300 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |