zasilacze awaryjne
VX1000 1000VA/600W Line Interactive USB UPA102V210035
- Liczba akumulatorów: 2
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
440.70 zł / szt
542.06 zł gross
| Weight | 8200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 x 190 x 280 cm |
Technical Specifications
| Brand | DELTA ELECTRONICS |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Moc czynna | 600 |
| Czas ładowania | 6 |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymiary | sz. x gł. x w. - 130 x 320 x 182 mm |
| Waga | 8 |
| Oprogramowanie | ViewPower Management Software |
| Funkcje specjalne | Wyświetlacz LCD: Napięcie wejściowe, napięcie wyjściowe, pojemność baterii, obciążenie i stan zasilacza UPS Zimny start
|
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 7 |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |