konstrukcyjne
Klocki Małych Geniuszy 685 elementów
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Liczba elementów: 685
- Nr katalogowy:
112602
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
56,00 zł / szt
68,88 zł brutto
Odkryj nieograniczone możliwości zabawy i nauki z naszym zestawem Klocków Kreatywnych!
Te wyjątkowe klocki to nie tylko zabawka, ale prawdziwe narzędzie do rozwijania wyobraźni, kreatywności i zdolności manualnych Twojego dziecka.
Przygotuj się na godziny fascynującej zabawy, pełnej kolorów i nieskończonych możliwości budowania!
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Liczba elementów | 685 |
| Nr katalogowy | 112602 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Duży |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27.5 x 20 x 12 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Klocki Małych Geniuszy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 1071 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 206 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |