klimatyzatory
Klimatyzator przenośny PACF29COW
- Poziom hałasu: 60
- Czynnik chłodniczy: R290
- Wymiary:
Wymiary jednostki wewnętrznej (WxSxG): 71.8 x 44.2 x 32.6 cm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
906.77 zł / szt
1 115.33 zł gross
Cechy wolnostojącego klimatyzatora Whirlpool:
- Wydajność energetyczna klasy A
- Kolor biały
- Inteligentne kółka w celu łatwego przesuwania klimatyzacji w dowolne miejsce
- Wł./wył. chłodzenia
- Funkcja 6-ty Zmysł czujnik temperatury automatycznie ocenia temperaturę w pomieszczeniu i stosuje idealne połączenie funkcji roboczych, w celu zapewnienia jak największego komfortu.
Technical Specifications
| Brand | Whirlpool |
|---|---|
| Poziom hałasu | 60 |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Wymiary | Wymiary jednostki wewnętrznej (WxSxG): 71.8 x 44.2 x 32.6 cm |
| Waga | 31 |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| Funkcje |
|
| Funkcje | Osuszanie |
| Tryb nocny | Tak |
| Klasa energetyczna | A |
| Timer | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 37000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 370 x 490 x 860 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |