Kalkulator AS-1200 HB EMEA 4599B001
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Wyświetlacz (cyfry): 12-cyfrowy
- Rodzaj: Biurowy
- Full specification
12-cyfrowy niewielki kalkulator biurkowy o zakrzywionej konstrukcji
Ten 12-cyfrowy niewielki kalkulator biurkowy wyróżnia zakrzywiona konstrukcja i obecność wielu przydatnych funkcji. W modelu tym zastosowano również podwójne źródło zasilania, umieszczony pod kątem wyświetlacz, a także stylowe wykończenie w kolorze ciemnoszarym.
Duży, umieszczony pod kątem wyświetlacz LCD
Dzięki zakrzywionej konstrukcji tego 12-cyfrowego kalkulatora możliwe było zastosowanie dużego, umieszczonego pod kątem wyświetlacza LCD, umożliwiającego wygodne odczytywanie liczb w różnych warunkach oświetleniowych. Przyjazny dla użytkownika układ przycisków – przejrzysta klawiatura z dużymi, oznaczonymi kolorami przyciskami – zapewnia łatwe i bezbłędne wprowadzanie wartości liczbowych.
Ekologiczna konstrukcja
Oprócz ergonomicznej konstrukcji ten model cechuje zredukowany negatywny wpływ na środowisko, co jest ważną informacją dla wszystkich dzisiejszych organizacji i użytkowników. Niektóre komponenty plastikowe wykonane zostały z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu urządzeń Canon.
Wydajność energetyczna
Ten zasilany zarówno energią słoneczną, jak i tradycyjną baterią kalkulator nigdy nie zawiedzie użytkownika - i to bez względu na warunki oświetleniowe. Specjalna funkcja automatycznie wyłącza kalkulator, gdy nie jest on używany przez ok. 7 minut, oszczędzając tym samym energię.
Przydatne funkcje
Usprawnij obliczenia i zaoszczędź czas, dzięki wygodnym przełącznikom wyboru separatora dziesiętnego i zaokrąglania. Inne dostępne funkcje, to m.in. obliczenia marży (MU), storno (RV) i sumy całkowitej (GT).
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 210 x 125 cm |
Technical Specifications
| Brand | Canon |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 12-cyfrowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wymiary | - Wymiary wyświetlacza: 91,5 x 23,8 mm |
| Waga | 152 |
| Pozostałe parametry | Plastikowe elementy obudowy wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu kopiarek Canon |
| Funkcje specjalne | - Obliczanie stałych: Tak |
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |