rejestratory
Rejestrator DS-7608NXI-K1 D
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Maks. liczba dysków: 1
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
382.90 zł / szt
470.97 zł gross
8-kanałowy rejestrator NVR AcuSense 4K 1U serii K:
- Możliwość podłączenia do 8 kamer IP
- Formaty wideo H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Możliwość dekodowania do 2-kanałowego przy 12 MP lub 4-kanałowego przy 8 MP lub 8-kanałowego przy 4 MP lub 16-kanałowego przy 1080p
- Przepustowość przychodząca do 80 Mb/s
- Wdrożenie technologii Hikvision Acusense w celu zminimalizowania nakładu pracy ręcznej i kosztów bezpieczeństwa
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Liczba kanałów | 8 |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Kompresja audio | G.726 |
| Wymiary | 320 × 240 × 48 mm |
| Funkcje specjalne |
|
| Maks. pojemność dysków | 16 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Weight | 1670 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 420 x 30 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |