pralki
Pralka do zabudowy BIWMWG81485PL
- Poziom hałasu: 70
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: A
- Full specification
Status: Out of stock
1 569.52 zł / szt
1 930.51 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Whirlpool |
|---|---|
| Poziom hałasu | 70 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Nie |
| Zabezpieczenia | Blokada panelu sterowania |
| Ilość programów prania | 14 |
| Programy i opcje prania | Wirowanie + Wypompowanie, Eco 40-60 |
| Waga | 66.5 |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Wysokość | 81.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 54.5 |
| Klasa energetyczna | B |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 8 kg |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy, Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 68500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 590 x 530 x 880 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |