zasilacze
Zasilacz APB550B 80+ Bronze
- Zabezpieczenia / filtry: Przed zbyt niskim napięciem
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 1
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V: 1
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
104.67 zł / szt
128.74 zł gross
APB550B
Zasilacz APB550 został zaprojektowany, aby bezpiecznie i wydajnie dostarczać moc do 550 W, maksymalizując wydajność Twojego sprzętu. Certyfikat 80 Plus Bronze gwarantuje pełną i długotrwałą sprawność działania, a także potwierdza jakość dzięki licznym testom przeprowadzonym przez renomowane europejskie laboratoria badawcze.
- Oficjalny certyfikat 80PLUS BRONZE
- Pełne bezpieczeństwo. Technologia SMD
- Profesjonalna wydajność
- Zaawansowana technologia konwersji DC-DC
Technical Specifications
| Brand | TACENS |
|---|---|
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Wymiary | 150 x 145 x 85 mm |
| Waga | 850 |
| Pozostałe parametry |
|
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 3 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Moc zasilacza | 550 W |
| Format | ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia |
| Weight | 1280 kg |
|---|---|
| Dimensions | 220 x 100 x 165 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |