koncentratory USB
HUB 4 portowy USB czarny
- Standard: USB 2.0
- Liczba portów: 4
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
9.53 zł / szt
11.72 zł gross
Hub USB 2.0 4-Portowy, kolor czarny, USB 2.0 - szybki transfer danych do 480 Mbps. Praktyczny zintegrowany kabel USB.
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Standard | USB 2.0 |
| Liczba portów | 4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Rodzaj | Pasywny |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Wymiary | 100 x 31 x 12 mm |
| Waga | 32 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 130 x 185 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |