gramofony
Gramofon ATT-101BT
- Odtwarzanie z USB: Tak
- Odtwarzacz CD: Nie
- Regulacja pitch: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
419.72 zł / szt
516.26 zł gross
Technical Specifications
| Brand | AKAI |
|---|---|
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Regulacja pitch | Tak |
| Zgrywanie dźwięku | Nie |
| Złącza | AUX |
| Prękość płyty | 45 RPM |
| Wymiary | 51,8 x 40,5 x 31,8 cm |
| Waga | 7.4 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Tuner FM | Nie |
| Typ kart pamięci | SD |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Kolor | Brązowy |
| Weight | 6900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 405 x 315 x 515 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |