torby/etui/plecaki
Etui Skin BASE 12-12.5 szare
- Wymiary:
320 x 225 x 27 mm
- Waga: 0.15
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu od 12" do 12.5"
- Full specification
Status: Out of stock
50.52 zł / szt
62.14 zł gross
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 320 x 225 x 27 mm |
| Waga | 0.15 |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu od 12" do 12.5" |
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Kolor | Szary |
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 295 x 345 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |