torby/etui/plecaki
Etui Skin BASE 12-12.5 szare
- Wymiary:
320 x 225 x 27 mm
- Waga: 0.15
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu od 12" do 12.5"
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
50,47 zł / szt
62,08 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 320 x 225 x 27 mm |
| Waga | 0.15 |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu od 12" do 12.5" |
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Kolor | Szary |
| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 295 x 345 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |