zegary
Budzik Retro Szary
- Budzik: Tak
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Elektroniczny
- Full specification
Status: Out of stock
35.18 zł / szt
43.27 zł gross
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem.
- Klasyczny budzik z analogowym wskazaniem czasu.
- Ciekawy, nowoczesny design.
- Wskazanie godzin, minut oraz sekund
- Alarm
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Budzik | Tak |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Elektroniczny |
| Wymiary | 13 x 18 x 4,5 cm |
| Waga | 197 |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Biurkowy |
| Kolor | Szary |
| Weight | 190 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 130 x 175 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |