adaptery/przejściówki
Adapter USB Typ-C do SATA 2,5 cala
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Zastosowanie: Komputerowy
- Full specification
Status: Out of stock
21.74 zł / szt
26.74 zł gross
Adapter USB Typ-C do SATA 2,5 cala
- SuperSpeed USB 3.0 10 razy szybszy niż USB 2.0
- Wstecznie kompatybilny z USB 2.0
- Obsługuje 2.5 - calowe dyski SATA o dowolnej pojemności
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Złącza #2 | SATA 22pin Męska |
| Wymiary | 46 x 40 x 11 mm |
| Waga | 46 |
| Długość przewodu | 20 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 85 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |