zegary
Budzik Retro Szary
- Budzik: Tak
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Elektroniczny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
35,18 zł / szt
43,27 zł brutto
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem.
- Klasyczny budzik z analogowym wskazaniem czasu.
- Ciekawy, nowoczesny design.
- Wskazanie godzin, minut oraz sekund
- Alarm
| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 130 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Budzik | Tak |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Elektroniczny |
| Wymiary | 13 x 18 x 4,5 cm |
| Waga | 197 |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Biurkowy |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |