chłodzenie CPU
Chłodzenie procesora CNPS9X ECO DS
- Poziom hałasu: 314
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
70,87 zł / szt
87,17 zł brutto
| Waga | 740 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 160 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zalman |
|---|---|
| Poziom hałasu | 314 |
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2100 |
| Przepływ powietrza | 571 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| TDP | 190 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 155 x 120 x 71 mm |
| Waga | 498 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |