obudowy
Obudowa H100 Tempered Glass
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
217,66 zł / szt
267,72 zł brutto
| Waga | 8100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 270 x 515 x 490 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wymiary | 416 x 210 x 454 mm |
| Waga | 7 |
| Pozostałe parametry | Maksymalna ilość wentylatorów:
|
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |