Słuchawki Outlier Free Plus zielone
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Słuchawki Outlier Free Plus
Rozgość się w świecie dźwięku! Słuchawki Creative Outlier Free+ zapewniają niesamowite doznania dzięki otwartej konstrukcji i regulowanym przetwornikom, które idealnie dopasowują się do kształtu Twoich uszu. Z aterią do 10 godzin, Bluetooth 5.3, wodoodpornością IPX5 i dwoma nowymi wersjami kolorystycznymi, ciesz się absolutną wolnością dźwięku zawsze i wszędzie!
- TECHNOLOGIA PRZEWODNICTWA KOSTNEGO
- REGULOWANE PRZETWORNIKI
- DO 10 GODZIN DZIAŁANIA
- ODPORNOŚĆ NA POT IPX5
- BLUETOOTH 5.3
- ŁĄCZNOŚĆ WIELOPUNKTOWA MULTIPOINT
DŹWIĘK
ZREWOLUCJONIZUJ SŁUCHANIE
Creative Outlier Free+ wykorzystują technologię przewodnictwa kostnego, która przesyła dźwięk bezpośrednio do kości ucha wewnętrznego poprzez wibracje w kościach skroniowych.
Dzięki regulowanym przetwornikom i otwartej konstrukcji, maksymalizuj wydajność przewodzenia dźwięku i ciesz się każdą nutą, zachowując pełną świadomość otoczenia.
USIĄDŹ WYGODNIE I ZRELAKSUJ SIĘ
Popraw swoje wrażenia z rozrywki dzięki trybowi niskiego opóźnienia; ciesz się zsynchronizowanym odtwarzaniem dźwięku i obrazu za pomocą jednego przycisku.
DOKŁADNE DOPASOWANIE I MAKSYMALNY KOMFORT
Zanurz się w dźwiękowej podróży dzięki NOWYM regulowanym przetwornikom^. Dostosuj przetworniki do swojego unikalnego kształtu ucha i rozkoszuj się precyzyjnie dostrojonymi doznaniami dźwiękowymi.
*Konstrukcja produktu jest opatentowana
ODPORNOŚĆ NA POT IPX5
Z wodoodpornością IPX5, Creative Outlier Free+ jest odporny na pot i zachlapania, dzięki czemu możesz bez obaw skupić się na swoich fitnesowych celach.
*Ochrona przed strumieniami wody pod niskim ciśnieniem z dowolnego kierunku, w tym przed lekkim lub umiarkowanym deszczem.
BATERIA
DŁUGI CZAS PRACY NA BATERIACH
Uzyskaj do 10 godzin odtwarzania dzięki słuchawkom Creative Outlier Free+! Aby rozpocząć ładowanie, połącz słuchawki bezprzewodowe do magnetycznego kabla do ładowania dołączonego do zestawu. Pełne ładowanie trwa tylko 2 godziny, a ładowanie 10minutowe pozwoli na 2 godziny odtwarzania.
*W oparciu o średni poziom głośności. Rzeczywista żywotność baterii zależy od ustawień użytkowania i warunków otoczenia.
ŁĄCZNOŚĆ
BEZPROBLEMOWE STRUMIENIOWANIE Z PAROWANIEM WIELOPUNKTOWYM
Ciesz się bezproblemowym przesyłaniem strumieniowym i ulepszoną łącznością dzięki technologii Bluetooth 5.3 i łączności wielopunktowej. Creative Outlier Free+ pozwala sparować do dwóch urządzeń Bluetooth jednocześnie, umożliwiając odbieranie połączeń i strumieniowe przesyłanie dźwięku odpowiednio z dwóch oddzielnych urządzeń audio.
*Dostęp do odtwarzania muzyki lub funkcji dzwonienia może mieć w danym momencie tylko jedno z połączonych bezprzewodowo urządzeń.
KOMUNIKACJA
ŁATWA KOMUNIKACJA
Słuchawki Creative Outlier Free+ są wyposażone we wbudowany mikrofon, który umożliwia natychmiastowe nawiązanie połączenia bez konieczności sięgania po telefon. Obsługuje również asystentów głosowych, takich jak Siri i Google Assistant, naciśnij trzykrotnie przycisk wielofunkcyjny, aby aktywować!
| Waga | 195 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 110 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Creative Labs |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Zasięg | 10 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Funkcje bluetooth | Multipoint |
| Wymiary | 44 x 106 x 137 mm |
| Waga | 30.5 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność baterii | 180 |
| Długość przewodu | 0.6 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Konstrukcja | Zagłowne |
| Technologie | Hands-free |
| Kolor | Limonkowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |