chłodzenie CPU
Chłodzenie CPU Hyper 212 Spectrum V3
- Poziom hałasu: 27.2
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 1750
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 22 w magazynie
59,80 zł / szt
73,55 zł brutto
Chłodzenie CPU Hyper 212 Spectrum V3
Cooler Master wprowadza na rynek Hyper 212 Spectrum V3, nową wersję popularnego poprzednika, 212 Spectrum.
- Wentylator Spectrum 120 ARGB wentylator ARGB 120 mm Spectrum, kompatybilny z płytami głównymi RGB Asus Aura, ASRock RGB, GIGABYTE oraz MSI.
- Ulepszone uchwyty montażowe przeprojektowane mocowania upraszczają instalację na najnowszych dostępnych platformach.
- Niklowane rurki cieplne 4 rurki cieplne z wykończeniem z niklowanej miedzi w kolorze srebrnym zapewniają wyjątkową wydajność chłodzenia oraz estetykę.
- Szeroka kompatybilność kompaktowa wysokość 152 mm zaprojektowana z myślą o zgodności z wieloma obudowami, bez utraty wydajności.
- Technologia bezpośredniego kontaktu technologia Direct Contact maksymalizuje powierzchnię styku oraz efektywność wymiany ciepła.
| Waga | 735 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 140 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 27.2 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1750 |
| Przepływ powietrza | 71.93 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 650 |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 152 x 73 x 124 mm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |