słuchawki
Evolve 30 II headset 3,5mm
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
180,13 zł / szt
221,56 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Jabra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Użytkowanie | Komunikacja osobista |
| Czułość | 93.6 |
| Waga | 136 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 0.95 |
| Przeznaczenie | Call center |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 140 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |