ładowarki samochodowe
CC-S1 Mini ładowarka samochodowa 2xUSB AiPower 4.8A 24W
- Moc: 24
- Rodzaj: Samochodowa
- Złącza: 2 x USB 2.0
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
23,33 zł / szt
28,70 zł brutto
AUKEY CC-S1 Black Ładowarka samochodowa 24W 4.8A 2xUSB AiPower
- Certyfikat UL oraz najwyższej jakości podzespoły klasy premium gwarantują najszybsze i najbezpieczniejsze ładowanie wszystkich urządzeń zasilanych przez USB
- Najmniejsza ładowarka samochodowa dostępna na rynku (wielkości zapalniczki samochodowej)
- W zestawie: 1 x ładowarka samochodowa
- Technologia: AiPower
- 2 x Port USB A AiPower
Specyfikacja techniczna
| Producent | AUKEY |
|---|---|
| Moc | 24 |
| Rodzaj | Samochodowa |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Wymiary | 25 x 25 x 41.3 mm |
| Waga | 15 |
| Pozostałe parametry | DC 5V/4.8A (każdy port max 2.4A) |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 4.8 |
| Pasuje do | Uniwersalna ładowarka samochodowa |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 54 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 90 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier AB | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost (AB) | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup (AB) | Gratis | Gratis |