stacje dokujące/replikatory portów
Stacja dokująca IB-DK2116-C 12in1,HDMI,DP,LAN,USB
- Dokowanie: Nie
- Porty we/wy: 1 x DisplayPort
- Wymiary:
58x205x19 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
265,70 zł / szt
326,81 zł brutto
IB-DK2116-C Stacja dokująca USB Type-C z potrójnym wyjściem wideo
Nasza mobilna stacja dokująca oferuje maksymalną elastyczność i funkcjonalność! Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w podróży nasza stacja dokująca zawsze umożliwia szybkie podłączenie wszystkich urządzeń bez konieczności przywiązania do stacji stacjonarnej. Dzięki poręcznej konstrukcji z łatwością przeniesiesz IB-DK2116-C w torbie. Niezależnie od tego, czy chodzi o prezentację, spotkanie online czy konfigurację stacji roboczej, nasza mobilna stacja dokująca zapewnia wszystko połączenia potrzebne do produktywnej pracy.
| Waga | 443 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 265 x 115 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IcyBox |
|---|---|
| Dokowanie | Nie |
| Porty we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wymiary | 58x205x19 mm |
| Waga | 0.246 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |