obudowy/kieszenie na dyski
Obudowa HDD type-C 3,5 cala 377-C31
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Wymiary:
203 x 30 x 115 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
113,02 zł / szt
139,01 zł brutto
Obudowa USB 3.1 (Gen 2) Type-C dla dysków 3.5" HDD / SSD
Specyfikacja techniczna
| Producent | IcyBox |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Wymiary | 203 x 30 x 115 mm |
| Waga | 0.27 |
| Pozostałe parametry | Interfejs do komputera: USB 3.1 Type-C, UASP, do 10 Gbit/s |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje |
|
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Materiał | Aluminium |
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 660 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 138 x 265 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |