Brama LTE DOM-311-TSO
- Model:
DOM-311-TSO
- Karta SIM: Nano
- Sieć LTE: 2300 MHz
- Pełna specyfikacja
Brama 4G IIoT RTU DOM-311-TSO
- 4G z gniazdem SIM dla sieci komórkowej WAN
- 1 x port Fast Ethernet
- 3 x Wejścia cyfrowe (DI)
- 2 x Wyjścia cyfrowe (DO)
- 1 x Port szeregowy (RS-232 lub RS-485)
- Obsługuje protokoły Modbus TCP/RTU/ASCII Master/Slave
- Wytrzymała obudowa ze stali ocynkowanej odporna na korozję dla zapewnienia długowieczności urządzenia
- Zakres temperatury pracy: od -30 do 70°C, co umożliwia działanie w trudnych warunkach środowiskowych
- Szeroki zakres napięcia wejściowego: DC 9-36V
- Montaż na szynie DIN dla optymalnego umiejscowienia urządzenia
Zgodność z Modbus
Kompatybilność z różnymi protokołami Modbus TCP/RTU/ASCII umożliwia integrację z urządzeniami IIoT starszej generacji.
Telemetria IIoT
Gromadzenie wartościowych danych czujników i urządzeń zdalnych w celu przetwarzania, analizy i monitorowania.
Bezpieczna ochrona VPN
Szyfrowane tunele VPN chronią transmisję danych przed nieautoryzowanym dostępem do sieci.
Integracja IT/OT
Łączenie funkcji biznesowych i produkcyjnych dla dostępu do danych w czasie rzeczywistym oraz analizy.
Trwałość klasy przemysłowej
Obudowa ze stali ocynkowanej odporna na korozję oraz solidna konstrukcja gwarantują niezawodność w trudnym środowisku.
Zarządzanie centralne
Wygodne zarządzanie urządzeniami z dowolnego miejsca za pomocą platformy cloud D-ECS.
| Waga | 625 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 160 x 90 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | D-Link |
|---|---|
| Model | DOM-311-TSO |
| Karta SIM | Nano |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Max. prędkość pobierania | 150 |
| Max. prędkość wysyłania | 50 |
| Standardy | IPv6 |
| Liczba anten | 2-złącza na anteny |
| Wymiary | 78 x 70 x 29 mm |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | 10-pin TB dla DC 9V-36V |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | LTE |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |