radioodtwarzacze
Boombox BBTC-550BK
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Max. moc głośników (sumaryczna): 6
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
318,34 zł / szt
391,56 zł brutto
Boombox BBTC-550BK
- WSZYSTKO W JEDNYM BOOMBOXie: Przenośny odtwarzacz CD / MP3 / USB / TAPE / BT z radiem FM PLL
- SŁUCHAJ SWOICH ULUBIONYCH PIOSENEK i tańcz bez przerwy
- WIELE POŁĄCZEŃ: Odtwarzaj muzykę z ulubionego urządzenia
| Waga | 2090 kg |
|---|---|
| Wymiary | 255 x 315 x 155 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | AIWA |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Pamięć stacji | 40 |
| System | Boombox |
| Wymiary | 298 x 230 x 138 mm |
| Waga | 1500 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |