ogrodowe
Betoniarka do piasku luzem
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
05009
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
23,52 zł / szt
28,93 zł brutto
Betoniarka do piasku luzem
- Betoniarka mała z funkcją przyczepy
- Wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego
- Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 2 roku życia
| Waga | 338 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 240 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 05009 |
| Rodzaj | Betoniarki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Wymiary | 27 x 24 x 19 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |