pralki
Pralka BTW S60400 PL/N
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: C
- WiFi: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
1 116,47 zł / szt
1 373,26 zł brutto
| Waga | 54000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 450 x 700 x 940 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Indesit |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | C |
| WiFi | Nie |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Zabezpieczenia | Przed wypływem piany/Kontrola piany |
| Pojemność bębna | 42 |
| Programy i opcje prania | Wirowanie + Wypompowanie |
| Waga | 53 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 90 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 40 |
| Głębokość | 60 |
| Klasa energetyczna | C |
| Kierunek otwierania | góra |
| Ładowanie | góra |
| Załadunek | 6 kg |
| Prędkość wirówki | 1000 obr/min |
| Klasa efektywności prania | C |
| Klasa efektywności wirowania | A |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |