ogrodowe
Betoniarka do piasku luzem
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
05009
- Full specification
Status: Out of stock
23.52 zł / szt
28.93 zł gross
Betoniarka do piasku luzem
- Betoniarka mała z funkcją przyczepy
- Wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego
- Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 2 roku życia
| Weight | 338 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 x 240 x 270 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 05009 |
| Rodzaj | Betoniarki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Wymiary | 27 x 24 x 19 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |